شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه مهرپارسی

کاربر گرامی موارد زیر را به منظور استفاده از فروشگاه مهرپارسی در نظر بگیرید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه الکترونیکی مهرپارسی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه مهرپارسی است. همچنبن ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه مهرپارسی از سوی کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه مهرپارسی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه مهرپارسی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه مهرپارسی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه مهرپارسی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ثبت و پردازش سفارش

کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه مهرپارسی در روزهای کاری(شنبه تا پنج‌شنبه) به غیر از تعطیلات رسمی ایران مورد پردازش و رسیدگی قرار می‌گیرد. کلیه سفارشات در اسرع وقت با لحاظ هماهنگی با مشتری انجام می‌پذیرد. امکان سفارش در سایت فروشگاه مهرپارسی به صورت 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته می‌باشد.

کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه، به هر دلیلی که امکان ارسال آن به مشتری نباشد، حق لغو سفارش برای فروشگاه مهرپارسی محفوظ است. 
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 مشتریان گرامی توجه داشته باشند که در تعطیلات رسمی ارسال سفارش در سراسر ایران در روزکاری بعد ازآن انجام خواهد شد . تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 120 هزار تومان می باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه مهرپارسی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به فروشگاه مهرپارسی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به فروشگاه مهرپارسی ارسال شود.

بازگرداندن کالا

در صورتی که کالای ارسالی، با آنچه که در فاکتور شما درج شده مغایرت دارد و یا مشخصات کالای دریافتی با توضیحات مندرج در قسمت توضیحات کالا مغایر است، ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، بدون باز کردن تگ ها و به هم ریختن بسته بندی امکان باز گرداندن کالا وجود دارد و هزینه های حمل و ارسال مجدد بر عهده فروشگاه مهرپارسی می باشد.

در صورت عدم رضایت از کالای خریداری شده، در صورتی که کالا استفاده نشده باشد و تگ های آن جدا نشده باشد و بسته بندی سفارش دچار تغییر نشده باشد، سفارش ظرف 24 ساعت از زمان دریافت، قابل بازگرداندن می باشد. در این حالت هزینه ارسال بر عهده کاربر می باشد.

کلیه موارد مربوط به بازگرداندن کالا در صورتی انجام می پذیرد که کارشناسان ما سلامت کالا را تایید نمایند. همچنین لازم به توضیح است که در صورت مورد تایید بودن سلامت کالا، مبلغ فاکتور با کسر هزینه ارسال، به حساب اعلامی کاربر به نام کاربر(نام مندرج در فاکتور) واریز میگردد.

بسته بندی کالا باید مطابق با آنچه که در زمان تحویل کالا بوده باید باشد. همچنین کاربر باید در پشت فاکتور دریافتی، نسبت به توضیحات مستدل در مورد بازگرداندن کالا اقدام نماید تا مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد. همچنین نسبت به اعلام شماره حساب و نام صاحب حساب که باید به نام کاربر( نام مندرج در فاکتور) باشد، مبادرت ورزد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه مهرپارسی خود را ملزم به احترام گذاشتن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، می‌داند.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

محتوا

فروشگاه مهرپارسی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مرجع اصیل از شرکت‏‌ سازنده استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه مهرپارسی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

فروشگاه مهرپارسی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ایده  تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه مهرپارسی مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه مهرپارسی نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش‌گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه مهرپارسی موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده (در مواردی که قانون کالا را مشمول بداند) است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌‌‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.


قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه مهرپارسی  هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

فروشگاه مهرپارسی  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.